Вер 26

Фонд Олександра фон Гумбальдта

19-ого вересня 2013 року в Червоному корпусі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулась конференція, яка була присвячена фонду Олександра фон Гумбальдта. Її очолював один з членів головної виборчої комісії в стипендіати даного фонду – професор Кошмаль.

Фонд Олександра фон Гумбальдта являється організацією, яка створена урядом Федеративної республіки Німеччини і фінансується багатьма країнами, зокрема Німеччиною. Головна мета фонду, як зазначає професор Кошмаль, розвиток міжнародного співробітництва між німецькими вузами та кращими вченими з усього світу. Політика спрямована на підтримку різних наукових проектів та пошук найкращих молодих дослідників для роботи в Германії. Для виборчої комісії немає різниці чи робота стосується фундаментальних наук чи прикладних чи навіть сільського господарства, він однаково зацікавлений в усіх проектах. Фінансування проходить як і гуманітарних напрямків досліджень так і природничих чи технічних напрямків.
Читати далі “Фонд Олександра фон Гумбальдта” »

Вер 24

Виставка “Бізнес по-англійськи 2013” —19 жовтня—

19 жовтня з 12:00 до 19:00 відбудеться шоста щорічна виставка-зустріч з представниками британських університетів, коледжів і мовних шкіл.
Місце: готель Hyatt Regency Kyiv (Київ, вул. А. Тарасової, 5)

Відвідування виставки безкоштовне.

Вхід тільки за запрошеннями, після реєстрації.

Вер 24

VI Міжнародна виставка “Вища освіта за кордоном” 12-13 жовтня.

VI Міжнародна виставка “Вища освіта за кордоном” 12-13 жовтня.
Весь спектр програм вищої освіти – від представників рейтингових вузів світу! Виставка збере понад 150 навчальних закладів з 30 країн (з урахуванням підготовчих і мовних центрів) і стане наймасштабнішим освітнім заходом цієї осені. Години роботи: з 12:00 до 17:00.

Місце: НСК «Олімпійський» (ворота «Захід-4»), вул. Червоноармійська, 55.
Відвідування безкоштовне, за попередньою реєстрацією.

Вер 24

Дванадцять інституцій Німеччини у Києві 3 жовтня 2013 року!

3 жовтня 2013 року з 15.00 до 19.00, дванадцять інституцій Німеччини презентуватимуть свої програми у Києві.

Вхід на Ярмарку вільний за умови попередньої реєстрації.

Учасники ярмарки:

Читати далі “Дванадцять інституцій Німеччини у Києві 3 жовтня 2013 року!” »