МАСПН (Україна) рекомендує звернути увагу на такі програми стажування для того, щоб отримати унікальний досвід та поглибити власні знання.

Програми стажування:

1. Стажування в Регіональному представництві Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні

2. Стажування в Європейській Комісії

3. Стажування в Британському посольстві м. Києва (часткова зайнятість)

1. Стажування в Регіональному представництві Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні

Регіональне представництво УВКБ ООН

Стажування в Регіональному представництві Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні є неоплачуваним та триватиме 3 місяці (з можливістю продовження).

Цілі стажування

– Надати інтернам можливість здобути практичний досвід, пов’язаний з їхніми академічними програмами чи майбутнім працевлаштуванням у сфері дотичній до діяльності Регіонального представництва;
– Сприяти більш ефективному функціонуванню Представництва через роботу інтернів.

Вимоги

– Студенти, які вивчають (на освітньо-кваліфікаційному рівні «бакалавр» чи «магістр») спеціальності « право», «права людини», «політологія», «міжнародні відносини», «державне управління», «адміністрування», «комунікації» та «медіа»;
– Відмінне володіння українською, російською та англійською мовами є обов’язковим.
– Знання інших мов буде перевагою;
– Стажування відкрите також для кандидатів – негромадян України, проте відмінне володіння російською і/чи українською є обов’язковим;
– Вміння працювати чесно, самостійно; ініціативність та гнучкість задля ефективного стажування.

Обов’язки:

Залежатимуть від завдань, проте, здебільшого, включатимуть:

– Переклад документів з англійської на українську та російську (та навпаки);
– Допомога у веденні баз даних;
– Допомога у здійсненні дослідження, підготовки і поширення інформації, необхідної керівнику;
– Відповідь на загальні запити, що надходять до Представництва;
– Надання усного перекладу, за необхідності;
– Відвідування офіційних урядових зустрічей, підготовка протоколів зустрічей;
– Інші завдання, передбачені керівником.

Як подати заявку

Резюме (англійською мовою) слід надсилати на електронну адресу: oukrkires@unhcr.org.

Лише за умови того, що Представництво буде зацікавлене у кандидатурі апліканта, потенційний інтерн отримає повідомлення з датою проведення інтерв’ю.

Інтерни працюватимуть повний робочий день, як і працівники Представництва (9.00-18.00).

Після завершення стажування керівник визначить, чи були виконані умови договору стажування інтерном. За умови успішного завершення стажування, інтерн отримає рекомендацію та сертифікат.

2. Стажування в Європейській Комісії

 Інтерни працюють у всіх підрозділах Європейської Комісії. Завдання під час стажування безпосередньо залежать від установи, в якій Ви працюватимете. Ви можете працювати в сфері конкурентного права, кадрів, довкілля, тощо. Щоденна робота передбачатиме організацію зустрічей, робочих груп, форумів, громадських слухань, здійснення досліджень та ведення документації, написання звітів; надання відповідей на запити; залучення до проектів.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 серпня 2013 року

Відкрите для: випускників вузів з усього світу

Стипендія: щомісячна стипендія 1000 євро, відшкодування витрат на дорогу

Опис

Ви можете подати заявку на стажування в Європейській Комісії (чи в іншому виконавчому органі/агентстві європейських інституцій, як-от: Європейська служба зовнішньої діяльності чи Виконавче агентство з конкурентоспроможності та інновацій) терміном на 5 місяців. Початок стажування – 1 березня 2013 року.

За умови проходження конкурсного відбору, Ви отримаєте безпосередній досвід роботи в міжнародному та багатокультурному середовищі. Це може стати важливим кроком для розвитку Вашої подальшої кар’єри.

Що надасть Вам стажування

– Розуміння функціонування ЄС: ознайомлення з політичними процесами в інституціях ЄС;
– Практичний досвід – можливість брати участь в щоденній роботі Європейської Комісії;
– Можливість застосувати на практиці теоретичні знання;

Чого очікують від інтернів?

– Відкритість до вивчення аспектів функціонування ЄС;
– Прагнення вивчити методи роботи Комісії;
– Внесок в щоденну роботу нового бачення;
– Ініціативність

Стажування в Європейській Комісії – це набагато більше, ніж просто професійний досвід. Кожний набір інтернів організовує величезну кількість подій: від футбольних матчів до дегустацій вина. І це все – у звичному бюрократичному стилі: кожен захід передбачає створення власного організаційного комітету. Зазвичай, можна вибрати з 40-50 заходів.

Основний комітет, який займається організацією вечірок та інших заходів в Брюсселі та Люксембурзі, це – Stage Committee. Один із найбільш популярних заходів це – Ярмарок вакансій, який допоможе інтернам в їхніх подальших професійних планах, та престижний турнір Euroball.

Більше інформації можна знайти тут та тут.

Стипендія

Кожен інтерн отримуватиме грант в розмірі 1000 євро протягом п’ятимісячного терміну стажування та відшкодування витрат на дорогу. Кожного року Комісія надає 1300 місць для стажування.

Хто може подати документи:

Програма відкрита для випускників вузів з усього світу, які:

– На момент подачі документів отримали диплом бакалавра;
– Володіють на високому рівні англійською/французькою/німецькою мовами;
– Відмінне володіння другою офіційною мовою ЄС необхідне для аплікантів – громадян ЄС.

Апліканти, які на момент подачі документів, отримали досвід проходження стажування чи роботи у будь-якому органі ЄС терміном більше, ніж 6 тижнів, не мають права брати участь в конкурсі.

Подання заявки

Для стажування, яке розпочинається в березні 2014 року, кінцевий термін подачі документів: 30 серпня 2013 року, 12.00. Попередній відбір відбуватиметься з середини вересня до жовтня. Остаточний відбір буде завершено до грудня 2013 року.

Процес подачі документі складається з двох етапів:

1. Слід зареєструватися онлайн, перейшовши за наступним посиланням http://ec.europa.eu/stages/how/how_en.htm. На сторінці «My Account» скористайтеся кнопкою «LOGIN», за якою Ви зможете перейти до European Commission Authentication Service (ECAS). Переконайтеся, що Ви пройшли ідентифікацію, вибравши «External» область, перш ніж вводити своє прізвище та пароль. Якщо Ви – новий користувач, перейдіть за «Not registered yet» посиланням та заповніть «Sign Up» форму. Після натискання кнопки Submit, Вам на електронну пошту надійте лист з підтвердженням. В листі Ви знайдете посилання, за яким Ви зможете перейти і створити власний пароль та заповнити безпосередньо аплікаційну форму. При кожному наступному вході Вам слід просто зазначати Ваше ім’я користувача та пароль.

2. Заповнити та надіслати аплікаційну форму. Вам слід ввійти на Ваш аккаунт та заповнити аплікаційну форму, користуючись вказівками, які з’являтимуться на екрані. Вам не обов’язково заповнювати всю форму одразу. Її можна заповнювати поступово, зберігаючи введену інформацію при кожному виході із сайту. Також Ви можете скористатися попереднім переглядом аплікаційної форми у PDF-форматі.

Важлива інформація

На цьому етапі Європейська Комісія не вимагає надсилання жодних документів у друкованому вигляді.

Після надсилання аплікаційної форми, лише кандидати, які пройдуть попередній відбір для Virtual Blue Book, будуть повідомлені про необхідність надсилання наступних документів:

– Копія паспорта;
– Копія диплому (-ів);
– Підтвердження знання мов, зазначених в аплікаційній формі;
– Підтвердження досвіду роботи (за умови наявності)

Аплікаційну форму для стажування в Європейській Комісії можна надіслати, скориставшись он-лайн формою https://ec.europa.eu/stages/online/contact/contact_en.cfm. Більш детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті http://ec.europa.eu/stages/index_en.htm .

3. Стажування в Британському посольстві м. Києва (часткова зайнятість)

 

The British Embassy Kyiv is seeking to recruit a part-time fixed-term intern (LEIII) to support the work of the Embassy. This is a paid, 6-month internship. The intern will assist the Embassy in preparations for British Days in Ukraine (BDU). BDU is a high-profile event to showcase the best of British business excellence to businesses and consumers in Ukraine.

This internship offers a unique opportunity to learn about the exciting and fast moving business environment and to be part of the team delivering a major business promotion event.

Working hours: 40 hours per month (flexible working pattern).

Specific duties include

 • To update and accurately maintain BDU-related database of contacts;
 • To liaise with relevant business and government contacts on BDU-related issues;
 • To undertake BDU-related desk research as needed;
 • To provide written translations of documents and interpretation at meetings as needed;
 • To provide ad hoc assistance and admin support to event/office management; This may include event attendance.

Skills and experience

In order to qualify for this role, candidates must offer a strong academic background and be able to demonstrate the analytical, research and software skills needed for the role.

 • Strong desk and internet research skills as well as event/project management skills.
 • Fluent in English, Ukrainian and Russian, and have excellent translation and interpretation skills.
 • Good verbal and written communications skills.
 • Mature, confident and have a professional telephone manner.
 • Determination and tenacity when working through large pieces of work or similar tasks and able to think logically and strategically.
 • Good time management skills, be flexible and able to maintain professionalism under pressure.

We are looking for someone with a curious and questioning approach; someone with the ability to work in an independent, resourceful and self-confident manner.

Competences

Competences are a set of personal attributes, skills and knowledge that, combined with professional skills, enable staff to fulfill their duties effectively and efficiently. The following are required for this vacancy:

 • Managing Self, Others and Resources – plans ahead and prioritises, follows set procedures and guidelines, provides support when required;
 • Delivering Results – finds out what is expected and takes the responsibility for delivery, responds to changing priorities; handles a variety of tasks, making progress on all fronts; takes responsibility knows who to contact and where to get the information to get things done;
 • Customer Focus – understands and focuses on customer needs;
 • Problem Solving – uses information, experience and judgment to solve day to day problems and complete routine tasks;
 • Working with Others – shows consideration for others’ needs and motivation, values diversity and works effectively and supportively with colleagues and contacts in the immediate and wider teams;
 • Communicating – conveys information accurately and concisely; expresses own views and contributes to team debate;
 • Learning and Developing – open and flexible approach to new ideas, drawing on them and on experience to improve results; enthusiastic about personal development.

Selection

A shortlist of candidates will be chosen based on the information provided on the British Embassy intern application form [MS Word Document153KB. This should be completed in English and submitted tovacancy.kyiv@fco.gov.uk.

Selection will then take place from short-listed candidates by interview. The timetable is as follows:

 • deadline for applications: 10 September 2013;
 • interviews to take place: w/c 23 September 2013;

The successful candidate must be available to start work not later than 7 October 2013.

Terms and conditions

The position is part-time fixed term for six months (working pattern: 40 hours a month, 7 October 2013 till 31 March 2014).

The intern will not be registered as an employee of the British Embassy Kyiv, and will be required to sign an Agreement on the Provision of Services for 6 months. The intern is fully responsible for the declaration and payment of all taxes and mandatory payments in accordance with Ukrainian legislation.

Staff recruited locally by the British Embassy Kyiv are subject to terms and conditions of service according to the Ukrainian employment law.

The British Embassy Kyiv is an equal opportunities employer and does not discriminate on grounds of ethnic origin, race, religious beliefs, age, disability, gender or sexual orientation.

Володимир Калінін

Президент МАСПН (Україна) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *