Конференція з фізики ICAP 2014 (тези до 2.06.14)

Ласкаво просимо до XIV Міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з прикладної фізики!

ICAP — щорічна конференція для студентів, аспірантів та молодих науковців та викладачів, що займаються науковими дослідженнями в галузі прикладної фізики (радіофізики та електроніки). На пленарних засіданнях Конференції виступатимуть провідні українські та зарубіжні вчені. Доповіді учасників будуть заслухані на секційних засіданнях та надруковані у збірці праць.

Мова праць конференції — англійська.

Для учасників Конференції буде організовано культурну програму.

Термін подачі праць — до 2 червня 2014 року.

Головний організатор Конференції — факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка (до березня 2014 року — радіофізичний факультет), який протягом 50 років є провідним в Україні центром підготовки фахівців за напрямком “прикладна фізика” (спеціальність — радіофізика та електроніка) та наукових досліджень у відповідних галузях. Київський університет, заснований у 1834 році, займає виняткове становище в системі вищої освіти України, що засвідчено відповідним указом Президента України. Київ — столиця України, видатний науковий та культурний центр Центральної Європи, уславлений півторатисячолітньою історією та численними пам’ятками історії та культури.