Фонд ПІДТРИМКИ СТУДЕНТСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

(АКТУАЛЬНО ДО 28.06.13 (24*00 годин))

Изображение 006Фонд ПІДТРИМКИ СТУДЕНТСЬКИХ ІНІЦІАТИВ (далі Фонд) – організовує серію тренінгів по написанню та реалізації проектів для студентів ALMA MATER.

І так, як це все відбуватиметься, і кому, й для чого потрібно?

Участь у тренінгах на КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ!!!
Етап 1: ВІдпишіть про ваше бажання НТСА ФРЕКС, вказавши ваше ПІП та ваші інтереси та цілі в житті.
Етап 2: он-лайн анкетування учасників – перша половина липня 2013
(ЛИШЕ ДЛЯ ДЕКІЛЬКОХ ЧОЛОВІК, ЩО БУДУТ ОБРАНІ з “Етап 1” )
Етап 3: Он-лайн тестування – липень-серпень 2013
Етап 4: Оголошення списку запрошених до участі у тренінгах – початок вересня 2013
Етап 5: Проведення тренінгів (теоретична та практична частина) – вересень 2013.

Мета тренінгів: допомогти студенту грамотно, швидко і успішно реалізовувати проекти у різних сферах студентського життя.

Завдання: 1. Познайомити з проектною документацію, 2. Формами звітності, 3. Механізмами роботи зі спонсорами, партнерами та співорганізаторами.

Структура тренінгів: теоретична та практична частини.

Місце проведення: орієнтовно, Виставковий центр.

Увага!!! за результатами Вашої активності (від етапу анкетування до практичних занять на тренінгах) на кращих студентів та 3 організації, вихідцями з яких вони є, чекають бонуси!!! Тобто зп підсумком тренінгів буде визначення переможців індивідуального та командного заліку: переможці індивідуального заліку одержать запрошення до подальшої  співпраці з Фондом та за результатами командного заліку (ТОП 3) отримають по 10 тис грн. кожна з бюджету Фонду на реалізацію власних проектів.