Наукові бібліотеки

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського — найбільша за обсягом фонду та площею приміщень бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави, науково-дослідний інститут Відділення історії, філософії та права НАН України. Входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу, є базовим членом Європейської бібліотеки.

Наукова бібліотеки ім. М. Максимовича — одна з найстаріших бібліотек України, яка забезпечує навчальний процес, науково-дослідну діяльність і культурно-просвітницьку роботу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та надає практичну допомогу професорсько-викладацькому складу в підготовці високоосвідчених фахівців різного профілю.

Наукова бібліотека економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка — включає в себе матеріали необхідні для вивчення дисциплін і курсів більшості спеціальностей, що викладаються на нашому факультеті.

Електронна бібліотека wm-finance.com.ua — у бібліотеці зібрані підручники з економіки, менеджменту, маркетингу, фінансів, підприємництва. Деякі посібники допоможуть інвестувати кошти та отримати фінансову незалежність.

Електронна бібліотека lib.ua-ru.net — бібліотечний каталог посібників, підручників, монографій, статей, дипломів і дисертацій з усіх напрямків економічної науки.

Електронна бібліотека з бізнесу, фінансів та економіки — одна з найбільших більших, на пострадянському просторі, електронних тематичних бібліотек представлених книгами на тему бізнесу, фінансів, економіки і взагалі книгами ділової тематики.

Електронна бібліотека info-library — електронна бібліотека, що включає матеріали з багатьох дисциплін.

Бібліотека економіста — зібрання підручників з різних напрямків економіки.

Електронна бібліотека vceknigi — бібліотека, яка включає не тільки навчальні матеріали,а також художню літературу, аудіо книги, відео уроки, журнали, тощо.

Електронна бібліотека studentbooks — бібліотечний каталог посібників, підручників з усіх напрямків економічної науки, а також культурології, історії, права та ін.

Книжки для студентів — каталог книг з природничих, технічних та гуманітарних дисциплін.

Statsoft — всебічний консалтинг і тренінг в побудові прогнозів і надання закінчених аналітичних рішень для бізнесу, промисловості, маркетингу, медицини і страхування.

Електронна бібліотека ipl2 — включає в себе іноземні підручники та посібники, журнали та газети.

Електронна бібліотека «Британіка» — найбільш повна і найстаріша універсальна енциклопедія англійською мовою, а також назва видавництва. «Британіка» часто використовують як базу для порівняння з Вікіпедією.

Електронна бібліотека librivox — англомовна бібліотека, яка включає не тільки електронні підручники, а також аудіокниги.

Електронна бібліотека manybooks — збірник більш ніж 29000 бескоштовних книг для Kindle, Nook, Ipad і більшість інших eReaders.

Електронна бібліотека openlibrary — бібліотека класичної літератури. Доступно більше 1000000 книг.

Електронний архів — інтернет архів, який включає книги, музику, зображення, статті та ін.

Wolfram Alpha — база знань і набір обчислювальних алгоритмів (англ. computational knowledge engine). Не є пошуковою системою математичних формул. Одразу видає результати та кроки обчислення.

Бібліотека конгресу США — електронна бібліотека, місія якої полягає в підтримці Конгресу США у виконанні своїх конституційних обов’язків, надання знань про історію, економіку, мистецтво та ін.

Проект Гутенберг — громадська ініціатива по створенню та розповсюдженню електронної універсальної бібліотеки. Проект, заснований в 1971 році, передбачає збереження в текстовому форматі різних творів світової літератури – в основному це тексти, що знаходяться у вільному доступі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *