Навчання для програмістів (переважно)

1.HTML for beginners

Unlike the mid-90s when HTML was largely practiced by tech-savvy webmasters, it is common now for just about everyone to be required to have a working knowledge of this web markup language. From the small business owner to the student creating a class project, or even casual individuals working on a blog or personal project online, HTML knowledge is incredibly useful. Although the prospect of having to learn a programming language certainly does seem daunting, the good news is that HTML uses common words so that it is fairly simple to pick up

2.Google Code University
Це Google і це код – досить солідний безкоштовний ресурс і, очевидно, хороший варіант, якщо ви зацікавлені в розробці під Андроїд. Також спеціалізується на деяких просунутих темах, наприклад, розподілених системах і веб-безпеки.

3. Mozilla Developer Network
Mozilla зібрала велику колекцію ресурсів для навчання веб-технологіям.

4.HTML5 Rocks
Ресурс включає багато безкоштовної інформації про HTML5, включаючи статті та керівництва.

5. The Code Player
The Code Player – ресурс з покроковими відео-керівництвами, які показують як круті речі створюються з нуля. Це можливість дивитися за плеча програміста коли він працює. Проект навчає HTML5, CSS3, Javascript і ін Знаходиться в стані альфа.

6.Codecademy
Codecademy – популярний безкоштовний сайт, який вносить ігрову складову в процес навчання, якщо ви навчаєтеся разом з друзями. Орієнтований на веб-технології. Codecademy також запустив проект CodeYear.
Кажуть, що ресурс придбав велику популярність після твіта мера Нью-Йорка на початку  року, де він повідомив, що збирається використовувати це сайт для навчання програмуванню в 2012 році.

7.Eloquent JavaScript
Eloquent JavaScript, насправді, – книга, яка надає введення в JavaScript і програмування в цілому. Книга існує в 2 форматах. Вона опублікована в електронному вигляді, який включає інтерактивні приклади і механізм для взаємодії з прикладами коду (можна запустити код або відкрити його в консолі розробника). Також книгу можна купити в паперовому вигляді на Амазон. Є переклад на французьку (паперова версія) і німецька (електронна).

8.Ruby Koans
The Koans проведе вас по довгому шляху до освіти у вивченні Ruby (Не Ruby-on-Rails). Метою є вивчити мову Ruby, синтаксис, структури і деякі поширені функції і бібліотеки.

9.Learn Code The Hard Way
Learn Code The Hard Way стартував як проект для навчання Python у вигляді онлайн книги-підручника, але незабаром були додані матеріали для вивчення Ruby, C, SQL, Regex.

10.Stack Overflow
Хоч він технічно і не містить «туторіали», але має тонни (легко шуканої) інформації, яка може здорово допомогти. Також, якщо ви на чомусь застрягли (і на ресурсі ще немає відповіді), спільнота дуже добре відповідає на запитання.

11.Coder Dojo
Coder Dojos – майданчики, де молоді люди збираються разом вчитися програмувати. Dojos організовуються добровольцями. Якщо ви викладач або просто хочете поділитися знаннями, вам варто придивитися до цього ресурсу.

12.Scratch
Знову ж, якщо ви хочете допомогти комусь у навчанні, Scratch – безкоштовне ПЗ, розроблене MIT Media Lab, яке допоможе вам у цьому.

13.Apple Developer
Ресурс для зацікавлених в розробці ПЗ для продуктів Apple.

14.Android Developer
Сайт Google для андроїд-розробників продовжує поліпшуватися і містить безліч розділів з рекомендаціями для розробників і дизайнерів. Також доступне відео з Google I / O.

15.Mobiletuts+
Mobiletuts + – ресурс зі статтями та посібниками для розробників мобільних додатків. Охоплює розробку  додатків c використанням iOS SDK, Android SDK / NDK і Windows Phone 7 SDK, крос-платформенну розробку за допомогою таких інструментів як Titanium Mobile і PhoneGap, техніки для побудови веб-сайтів, доступних з мобільних пристроїв, і веб-додатків на HTML 5, CSS, JavaScript.
Має майданчик для онлайн-навчання розробників і дизайнерів (платно).

16. Treehouse

Treehouse налічує понад 600 відео-уроків (з веб-дизайну, веб-розробки та розробці під IOS), які можна переглядати за щомісячну плату. Також є преміум підписки, які пропонують більше можливостей.

17. Programr

Programr має інший підхід до навчання програмувати, суть якого зводиться, безпосередньо, до програмування. Вся увага приділена удосконаленню практичних навичок. На кожному кроці треба вирішувати поставлені завдання, розробляти програми, приймати участь у змаганнях.

18. Processing

Processing – мова програмування з відкритим вихідним кодом і середовище розробки, створені, щоб навчити (людей, які ніколи не програмували) базовим навичкам програмування, використовуючи візуальний фідбек.

Мова заснований на Java, але використовує спрощений синтаксис і графічну програмну модель.

Використовується для програмування графіки. Дуже швидко перетворився на інструмент для створення професійних робіт. Тут можна подивитися відео робіт, які були створені за допомогою Processing.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *