Різнопрофільне навчання

1. MIT Open Courseware
MIT’s Open Courseware пропонує 2100 курсів різноманітної тематики, в тому числі Electrical Engineering і Computer Science. Безкоштовні ресурси включають онлайн-підручники, іспити, мультимедійний контент, завдання, проекти та приклади – все з фактичних курсів MIT останнього десятиліття або близько того.

2. Coursera
Coursera запущена в квітні і вже подолала позначку в 1 мільйон студентів. Зараз включає більше 200 курсів з 33 університетів. Якщо ви ще не чули про Coursera – це стартап в сфері онлайн-освіти, заснований професорами Стенфордського університету, який дозволяє пройти повний інтерактивний курс університету, який викладається справжнім професором в одній з кращих шкіл світу. Безкоштовно.

3. Udacity
Udacity – безкоштовний сервіс, в даний включає 14 класів, де «Ви навчаєтеся, вирішуючи складні проблеми … з всесвітньо відомими викладачами університетів». Курси охоплюють теми, які не тільки вчать вас писати код, а й дають хороші пізнання в математиці, фізиці і навіть у тому «Як побудувати стартап».

4.Khan Academy
Khan Academy пропонує безліч курсів, які охоплюють не тільки програмування, а й інші теми. Наприклад, математику (багато курсів різних напрямків), науку, фінанси та економіку, та ін

5.edX
edX – спільна некомерційна компанія Массачусетського технологічного інституту і Гарвардського університету для надання онлайн-курсів різних напрямків. edX отримав фінансування в розмірі 60 млн. $ (по 30 млн. $ від кожного університету). Перші курси були запущені у вересні 2012 і в даний момент edX пропонує 8 курсів від 4 університетів. У відмінності від побратимів, навчальна платформа edX розробляється як open source проект  і доступна для використання іншими університетами, а також орієнтується не лише на відеолекціях, а й на інтерактивній взаємодії. Є можливість видачі сертифікатів про завершення курсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *